O programie

Soki i musy owocowe to witaminy i energia w poręcznej smart formie. Dlaczego smart?
Bo wszystko, co nas teraz otacza, jest coraz lepsze, wygodniejsze i sprytniejsze. I możemy z tych smart rozwiązań korzystać w każdym miejscu i o każdej porze. Skoro więc świat robi się coraz wygodniejszy, coraz bardziej smart, to i witaminy mogą być smart, zamknięte w poręcznych butelkach i saszetkach!

Soki i musy to witaminy w smart formie!

To główna idea, która przyświeca całej akcji. Chcemy przekonać Was do tego, że soki i musy owocowe to bardzo wygodna forma witamin, którą możecie zabrać ze sobą na spacer, do pracy i do szkoły. To witaminy dostępne przez cały rok, których nie musicie myć ani obierać (wystarczy odkręcić).

Chcemy, aby zmieniły się nawyki żywieniowe w naszych domach.
Chcemy przekonać Was do tego, że soki i musy owocowe można i warto pić (i jeść) w ciągu całego dnia.

Chcemy, aby rodzice, pijąc soki i jedząc musy, dali dobry przykład swoim dzieciom, a dzieci nauczyły się spontanicznie sięgać po to, co dobre.

Podobno zdrowie to dla nas najwyższa, zaraz po szczęściu rodzinnym, wartość w życiu. Połączmy więc te dwa światy, dbając o nasze rodziny i o nas samych.
Pamiętajmy o tym, że soki i musy to naturalne źródło witamin i naturalny sposób na uzupełnianie ich w ciągu dnia. Dlatego właśnie soki i musy powinny uczestniczyć w naszej codziennej, zdrowej diecie.
Bądźmy smart! Żyjmy smart!

P.S.

Strona o smart witaminach, czyli sokach i musach owocowych tworzona jest przez grupę blogerów, ekspertów oraz rodziców, pasjonatów smart rozwiązań, które są smaczne, praktyczne i wygodne. Inspiracje do informacji na tej stronie czerpiemy z naszego codziennego życia (dom, szkoła, praca), przy wsparciu doświadczonych ekspertów żywieniowych. Jest to też strona tworzona przez Rodziców – i dla Rodziców!
Zapraszamy do lektury naszej strony, pełnej smaczków i smart rozwiązań!