Sok i mus na 5!

To już koniec naszej kampanii “Soki i musy – witaminy w SMART formie”. Była ona odpowiedzią na bardzo niskie spożycie soków i niemal zerową świadomości istnienia musów. Przez ostatnie lata edukowaliśmy na temat tych produktów i jakie korzyści płyną z ich włączenia do codziennego menu. Efekty?

  • Wzrosła świadomość tego, że soki i musy zawierają wiele witamin, mikro- i makroelementów, a także dobroczynny dla układu pokarmowego błonnik;
  • Udało się obalić mity, które powodowały, że tak rzadko sięgano w naszym kraju po sok ze sklepowej półki. Większość z was wie już, że soki 100% to w pełni naturalne produkty otrzymywane wyłącznie z dojrzałych, świeżych lub odpowiednio przechowywanych owoców i warzyw. Nie zawierają sztucznych barwników czy substancji słodzących,;
  • Musy zaczęły funkcjonować jako wartościowa, smaczna i wygodna gotowa przekąska w ciągu dnia, a także ciekawy element wielu dań i deserów.

W ciągu 3 lat nie tylko wzrosło spożycie soków i musów, ale również zmieniło się ich postrzeganie przez konsumentów – coraz więcej osób jest świadomych ich korzystnego wpływu na dobre samopoczucie i wygląd1. Dziękujemy wam za wspólny czas i zaangażowanie!