A może sok lub mus do tego?

Żyjemy tak szybko i intensywnie, że przygotowanie zbilansowanych posiłków na cały dzień dla siebie i rodziny to spore wyzwanie. Dlatego powinniśmy sięgać po łatwo dostępne soki i musy. Są wyprodukowane z pełnowartościowych warzyw i owoców – to witaminy i składniki odżywcze, których tak potrzebuje nasz organizm w smart formie!

a-moze-sok-lub-mus-do-tego

Pakując dziecku drugie śniadanie nie zapomnij o dodaniu do kanapek kartonika soku i saszetki musu 100%. Dzięki małym porcjom i funkcjonalnym opakowaniom nawet 5-minutowa przerwa wystarczy, żeby je zjeść!

Twoje dziecko marudzi przy jedzeniu warzyw i nie chce ich nawet spróbować? Przemycaj je pod postacią soków warzywno-owocowych i musów. Miłośnicy wytrawnych smaków mogą wybrać np. sok pomidorowy z odrobiną przypraw , dla łasuchów są aksamitne musy na bazie przecierów z jabłek i marchwi z dodatkiem np. truskawek czy bananów.

Brak czasu nie jest już wymówką. Wystarczy, że zaopatrzysz się w zapas soków i musów. Dzięki procesowi pasteryzacji, niezależnie od opakowania w długim okresie czasu zachowują to co najlepsze ze świeżych owoców i warzyw i są doskonała i wygodną ich formą, bez jakichkolwiek dodatków, na każdą porę dnia.